Суббота, 21.07.2018, 05:49
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ИНВАЛИД В СОЦИУМЕ » Фонды. Благотворительность. Социальная госслужба. » Порядок фінансової підтримки громадських орган1зац1й
Порядок фінансової підтримки громадських орган1зац1й
oigHДата: Среда, 28.03.2012, 15:13 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 628
Статус: Offline
На численні звернення громадських організацій інвалідів та ветеранів, за дієвої підтримки Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, Кабінет Міністрів України 7 березня 2012 року схвалив постанову „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” у новій редакції.

Як відомо, у державному бюджеті на 2012 рік на фінансову підтримку всеукраїнських громадських організацій передбачено 77 млн. 952,6 тис. гривень. Постановою затверджено Порядок використання зазначених коштів.

Відповідальний виконавець бюджетної програми – Державна служба з питань інвалідів та ветеранів спрямовуватиме, згідно з поданою заявою, кошти на здійснення заходів із реалізації завдань визначених статутом громадської організації і положень Конвенції про права інвалідів на відзначення/проведення заходів, пам’ятних, міжнародних дат. А також на здійснення акційсоціального захисту інвалідів та ветеранів, випуск книжок, довідників, інформацій надрукованих, зокрема, шрифтом Брайля. Кошти також спрямовуватимуться на підтримку підприємств і організацій невиробничої сфери УТОГу та УТОС. Асигнування з держбюджету в визначеному розмірі так само передбачені на відшкодування інвалідам із числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у державних закладах охорони здоров’я на території України , придбання ліків, протезів тощо.

Порівняно з нормами, які діяли у попередніх роках, внесені такі основні зміни: передбачено спрямувати 3 млн. грн. на відшкодування інвалідам із числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування, придбання ліків, виробів медичного призначення тощо. Крім того, встановлений розмір матеріального заохочення разом з нарахуваннями не більше 35 відсотків від загального обсягу наданих громадській організації коштів без додаткових обмежень, як це було у 2011 році.

З текстом прийнятої постанови можна ознайомитися тут.

 
Форум » ИНВАЛИД В СОЦИУМЕ » Фонды. Благотворительность. Социальная госслужба. » Порядок фінансової підтримки громадських орган1зац1й
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2018Хостинг от uCoz