Суббота, 04.05.2024, 23:55
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Чи діють пільги?
Чи діють пільги?
Svit4kaДата: Четверг, 25.04.2024, 07:04 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 168
Статус: Offline
Мені потрібно буде оформити зелену карту для подорожі. Іду вперше, підкажіть чи є якісь пільги для пенсіонерів, можливо для інших верств населення?
 
7tochekДата: Пятница, 26.04.2024, 05:15 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 232
Статус: Offline
Цитата Svit4ka ()
Мені потрібно буде оформити зелену карту для подорожі. Іду вперше, підкажіть чи є якісь пільги для пенсіонерів, можливо для інших верств населення?


Перш за все, хочу відзначити, що "зелена карта" є обов'язковим страховим документом для виїзду за кордон на автомобілі. Як зазначено на tourlib.net цей міжнародний поліс дає право водієві керувати автомобілем і гарантує страхове відшкодування у разі заподіяння шкоди третім особам під час подорожі.

На жаль, при оформленні "зеленої карти" пільги для пенсіонерів та інших категорій громадян відсутні. Незалежно від віку, соціального статусу чи наявності пільг на інші послуги в Україні - вартість міжнародного полісу для всіх однакова згідно з тарифами страхових компаній. Такі правила і тут нічого не вдієш.
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Чи діють пільги?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz