Воскресенье, 19.05.2024, 21:38
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » На який вид спорту краще робити ставки?
На який вид спорту краще робити ставки?
harinosДата: Пятница, 03.05.2024, 19:10 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 11
Статус: Offline
Я зареєструвався у букмекерській конторі. Зробив пару десятків ставок на футбол, але зрозумів, що це не мій вид спорту. Як думаєте, на що краще ставити? Хотілося б вигравати частіше.
 
tarelkoДата: Пятница, 03.05.2024, 19:28 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 9
Статус: Offline
Я зазвичай ставлю на теніс. Сам колись ним займався, тому мені й вдається робити успішні ставки. Однак, що Вам порадити – не знаю. Вибирайте той вид спорту, в якому розумієтесь.
 
utoladДата: Пятница, 03.05.2024, 19:57 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 8
Статус: Offline
Мені найвигіднішими здаються ставки на хокей. Справа в тому, що цей вид спорту – дуже динамічний, і не завжди передбачуваний, а тому коефіцієнти у букмекерів на нього чудові. Проте, якщо правильно підійти до справи, вигравати можна регулярно. Прочитайте на дозвіллі цю статтю https://sport-booking.com.ua/stavki-na-hokej/ . У ній є рекомендації, які Вам допоможуть.
 
zherosДата: Пятница, 03.05.2024, 20:59 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 6
Статус: Offline
Я волію робити ставки на бокс або UFC. Справа в тому, що в таких боях майже завжди одразу зрозуміло, хто є фаворитом, і має справді великі шанси на перемогу.
 
irinabelayaДата: Суббота, 04.05.2024, 10:14 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Статус: Offline
незнаю, тут залежить від того в якоми виді спорту ви розбираєтесь, наприклад футбол, ви знаєте команду чи збірну яка сильна і яка виграє постійно, от на наї треба ставить а в іншом випадку можно просто втратити кошти
 
KegrДата: Вторник, 14.05.2024, 14:21 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Вот правда, вы сначала бы определились на какой вид спорта собираетесь делать ставки, а потом бы уже регистрировались. Кстати, а какого букмекера вы выбрали? Я тут смотрю, что в букмекерских конторах дают очень хорошие бездепозитные фрибеты за регистрацию https://bukmeker.website/. Хотелось бы услышать совет по этому поводу. Сразу говорю, что ставки собираюсь делать на футбол
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » На який вид спорту краще робити ставки?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz