Пятница, 29.03.2024, 01:31
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Ты пришла со злом
Ты пришла со злом
IVERIYДата: Вторник, 03.07.2012, 13:06 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 361
Статус: Offline
Ти прийшла сюди зі злом, ти покинула форум, коли зло перестало тут домінувати, ти повернулася, коли зло відновилося.

А оскільки твоя подруга - джерело зла - вона для тебе як комфортне середовище існування, піджива, енергія. Вона тобі потрібна. Сама вона - істота невпевнена в собі - ти їй потрібна для підтримки, без якої вона б не мала сили на потуги. Тепер розумієш, яка ви пара? І, сподіваюся, усвідомлюєш, що без твоєї участі вона б просто не наважилася на все це, бо як кожна людина з низькою самооцінкою, їй потрібна підтримка зі сторони?
Тому не відмазуйся - на тобі провини не менше, якщо не більше. А я також людина і також мій терпець не безконечний.

До речі, я вже багато разів це писала, та ти й сама також про це говорила - не подобаюся я вам - валіть звідси - ЩО ВАС ТУТ ТРИМАЄ?
Ви маєте свій форум, маєте можливість зробити його таким, яким самі цього хочете. Робіть, творіть, старайтеся, чого ви тут тратите зусилля на неприємну вам людину і множите зло?
Мала б я таку можливість - вже б давно пішла.
Але ж ви не підете - і причина також у цій фразі.

Ось так...і тепер скажи, що це не так і твої заперечення розіб"ються об цей факт.

Ориана
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Ты пришла со злом
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz