Четверг, 24.05.2018, 15:27
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ЮРИДИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ » Законодательство » ЛИКВИДИРОВА КОМИССИЯ по вопросам предприятий инвалидов
ЛИКВИДИРОВА КОМИССИЯ по вопросам предприятий инвалидов
bleriДата: Понедельник, 01.04.2013, 16:00 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 232
Статус: Offline
Уряд ліквідував комісію з питань діяльності підприємств та організацій інвалідів

Надання дозволів на пільги з оподаткування підприємствам і організаціям громадських організацій інвалідів та визначення доцільності надання їм фінансової допомоги передано Міністерству соціальної політики України та місцевим органам влади. Відповідне рішення ухвалено 20 березня 2013 року на засіданні Уряду у зв’язку із прийнятими 16 жовтня 2012 р. змінами до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Даною Постановою ліквідовується Комісія з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів. Для цього утворено комісію з її ліквідації, затверджено її голову. Дана комісія має забезпечити у тримісячний термін здійснення усіх необхідних заходів щодо процедури ліквідації Комісії громадських організацій інвалідів. Також скасовано раніше ухвалені постанови Кабінету Міністрів України, які регулювали діяльність Комісії, що ліквідується.

Довідково

Згідно зі змінами до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», внесеними 16 жовтня 2012 р., повноваження щодо надання дозволів на пільги з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів та визначення доцільності надання фінансової допомоги таким суб’єктам Законом передано:

Міністерству соціальної політики України – в частині прийняття рішень щодо підприємств та організацій, валовий дохід яких перевищує 8400 мінімальних заробітних плат;
обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органу виконавчої влади АР Крим з питань соціальної політики - щодо підприємств, валовий дохід яких не перевищує 8400 мінімальних заробітних плат.

Раніше зазначені функції виконувала Комісія з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів та її регіональні органи.

Урядовий портал
 
Форум » ЮРИДИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ » Законодательство » ЛИКВИДИРОВА КОМИССИЯ по вопросам предприятий инвалидов
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2018Хостинг от uCoz