Четверг, 28.03.2024, 23:43
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » КУЛЬТУРА » Досуг - Комиксы, игры,Отдых. Поездки » Як розвиваєте математичні здібності дітей?
Як розвиваєте математичні здібності дітей?
WiollaДата: Среда, 24.11.2021, 13:09 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 12
Статус: Offline
Дорого дня усім. Хочу поговорити з вами на тему розвитку математичних здібностей у ваших діток? Чи їм дається дегко вивчати математику? А то мій син ніяк не може запам'ятати таблицю множення. Що можете порадити?
 
LiliaNagornajaДата: Среда, 24.11.2021, 13:17 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 15
Статус: Offline
Деяким дітям дуже важно просто сидіти і вчити напам'ять табличку множення. Можливо, вам слід попробувати грати різні ігри, які стимулували б запам'ятовування чисел у вашої дитини?
 
WiollaДата: Среда, 24.11.2021, 13:20 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 12
Статус: Offline
Ми усні ігри з ним граємо. А що ви можете нам ще порадити? Які ігри ви маєте на увазі? А то у мене з'явилися вже думки на рахунок пошуку репетитора. Але точно знаю, що йому з ним математику вивчати не буде цікаво.
 
LiliaNagornajaДата: Среда, 24.11.2021, 13:26 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 15
Статус: Offline
Знаєте, поради я вам можу дати на рахунок цікавого вивчення дитиною математики. Пошукайте в інтернеті різні ігри для розвитку математичних здібностей. Ось, наприклад, на цьому ігровому порталі моя донечка часто грає в гру "Веселе множення з тваринами" тут Їй настільки цікаво виконувати різні завдання в ігровій формі, що вона вже краще знає таблицю множення, ніж раніше.
 
WiollaДата: Среда, 24.11.2021, 13:29 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 12
Статус: Offline
Досить цікава гра. Обов'язково я сину її покажу. От тепер таки його вивчення математики точно стане цікавішим і веселішим. Уже не треба буде заставляти його вивчати математику з книжок.
 
LiliaNagornajaДата: Среда, 24.11.2021, 13:41 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 15
Статус: Offline
І таких ігор в інтернеті є дуже багато. Ви можете ще на тому ж сайті і інші ігри пошукатидля свого сина, які також будуть його зацікавлювати і поповнювати скарбничку його знань.
 
RinkaДата: Среда, 24.11.2021, 22:55 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Формированию у ребенка математических представлений способствует использование разнообразных дидактических игр. В игре ребенок приобретает новые знания, умения, навыки. Игры, способствующие развитию восприятия, внимания, памяти, мышления, развитию творческих способностей, направлены на умственное развитие детей младшего школьного возраста в целом. В черную пятницу можно скупиться разными развивашками https://rozetka.com.ua/promo/black-friday/
 
Форум » КУЛЬТУРА » Досуг - Комиксы, игры,Отдых. Поездки » Як розвиваєте математичні здібності дітей?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz