Вторник, 06.12.2022, 23:23
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Хочу купити металеві двері в Києві!
Хочу купити металеві двері в Києві!
JannДата: Воскресенье, 02.10.2022, 09:19 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Мене цікавить де в Києві за адекватну ціну купити металеві двері. Останнім часом мене не влаштовують мої вхідні двері, вирішив їх замінити. Думаю, ви зможете мені допомогти порадою або рекомендацією.

AssuДата: Воскресенье, 02.10.2022, 09:20 | Сообщение # 2
Рядовой
Для мене це теж актуальне питання, так як собака повністю зіпсувала оббивку двері з внутрішньої сторони, вона вся в клаптях. Треба або міняти всі двері, або терміново займатися реставрацією.

JannДата: Воскресенье, 02.10.2022, 09:21 | Сообщение # 3
Рядовой
Я б на вашому місці не поспішала з покупкою нових дверей, ви можете сміливо замовити реставрацію дверей, все-таки заощадите пристойну суму, в крайньому випадку, заплатите тільки за матеріал і роботу.

AssuДата: Воскресенье, 02.10.2022, 09:22 | Сообщение # 4
Рядовой
Цитата Jann ()
Я б на вашому місці не поспішала з покупкою нових дверей, ви можете сміливо замовити реставрацію дверей, все-таки заощадите пристойну суму, в крайньому випадку, заплатите тільки за матеріал і роботу.

Добридень форумчани. Коли мені знадобилось придбати металеві двері на замовлення https://dveri-service.com.ua/?lang=uk я звернувся в «Двері сервіс» ціна послуг приємно здивувала. Вони зробили дуже якісні двері, навіть краще, ніж я собі уявляла.
Двері ніби нові, Я рада, що довірила їм цю роботу. Можливо вам теж варто звернеться до них, зв'яжіться з ними по телефону, розкажіть, що саме вам треба зробити, вони вже підкажуть за цінами та іншим нюансам.

Katerina178Дата: Суббота, 15.10.2022, 13:09 | Сообщение # 5
Рядовой
Теж планую купити нові двері

Katerina178Дата: Суббота, 15.10.2022, 13:09 | Сообщение # 6
Рядовой
Теж планую купити нові двері

Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Хочу купити металеві двері в Києві!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Общество инвалидов Харькова,© 2022Хостинг от uCoz