Суббота, 20.04.2024, 08:28
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Комп'ютерні курси
Комп'ютерні курси
Katerina178Дата: Суббота, 15.10.2022, 13:13 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 3
Статус: Offline
Доброго дня, давно хочу спробувати себе в ІТ сфері, так як це дуже персективно. Порадьте будь ласка хороші комп'ютерні курси. Наперед дякую)
 
Anna321Дата: Суббота, 15.10.2022, 13:54 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 4
Статус: Offline
Недавно теж зацікавилась цим і записалась на онлайн курси ось сюди: комп'ютерні курси . Відвідую курси вже другий місяць, все дуже подобається. Викладають там просто професіонали, надіюсь скоро теж буду такою як вони. Ціни в них непогані, як на теперішній час
 
olya1Дата: Четверг, 02.03.2023, 16:02 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Отличные курсы))
 
MajeremДата: Понедельник, 07.08.2023, 13:54 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, чи є в Україні якісні онлайн-курси з комерційної ілюстрації? Цікавить термін навчання, зміст програми, чи можна набути практичних навичок вдалено. Які переваги та недоліки дистанційного навчання цій професії?

"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"
 
gadire1438Дата: Понедельник, 07.08.2023, 13:57 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 23
Статус: Offline
Я пройшла курс "Комерційний ілюстратор" на платформі SKVOT і залишилася дуже задоволена! Це інтенсивний 6-місячний курс, який включає теорію та багато практики. Навчання 100% онлайн, але навички цілком реально здобути. Переваги - гнучкий графік, доступ до матеріалів у будь-який час. Викладачі - професійні ілюстратори. Курси https://skvot.io/uk/course/1511-komerciyniy-ilyustrator - чудова інвестиція в майбутнє для тих, хто прагне стати художником-ілюстратором.

Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились.
 
OlarДата: Четверг, 22.02.2024, 09:26 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Статус: Offline
Я також задумалась над тим, щоб розпочати навчання в якійсь сильній онлайн школі.
 
OlarДата: Среда, 28.02.2024, 13:26 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Статус: Offline
Невже ніхто не знає, не вчиться?
 
AnfferonДата: Среда, 28.02.2024, 15:42 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
Вітаю. Я вже обрав курс https://foxminded.ua/python-1/ в найкращій школі. Тут навчатись дійсно цікаво та комфортно. Зі студентами працюють найкращі викладачі, дуже добре пояснюють матеріал та дають практичні завдання. Тут кожен отримає знання та бажаний досвід. Рекомендую, будете задоволені.
 
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Комп'ютерні курси
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz