Воскресенье, 05.05.2024, 13:06
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Амуниция
Амуниция
maxxxiДата: Понедельник, 13.03.2023, 09:11 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Статус: Offline
військове екіпірування та амуніцію купую виключно тут https://pancer.com.ua/ua/kepki
Тому що якість завжди відмінна, а ціни дуже адекватні! Вибір завжди неймовірний
 
fidodiДата: Пятница, 17.03.2023, 17:44 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 45
Статус: Offline
Мені теж треба знайти військовий одяг у великій кількості і не дорого
 
ПапаДонатДата: Пятница, 17.03.2023, 18:07 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 69
Статус: Offline
Привіт!
Багато хто зараз допомагає нашим військовим у їхній нелегкій справі. Тому я можу вам порадити чудовий магазин Текстиль Контакт, який пропонує військову форму різного формату по доступним цінам.
Можна купувати гуртом ці речі - так навіть дешевше вийде. Якість нормальна, виробник наш, український.

 
Korovka33Дата: Среда, 01.11.2023, 12:52 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 344
Статус: Offline
Цитата fidodi ()
Мені теж треба знайти військовий одяг у великій кількості та не дорого

Можу порекомендувати перевірений інтернет-магазин ALLEO, що пропонує доступний вибір військово-тактичного спорядження для всіх, хто цінує надійність та безпеку. Від тактичного одягу та взуття до спеціальних інструментів та армійської амуніції - сайт містить все необхідне для активного способу життя, в тому числі тут можна купити дощовик військовий https://alleo.com.ua/shop/termobilizna-i-taktichniy-odyag/poncho/. Чималий асортимент каталогу підібраний так, щоб задовольнити потреби як професійних військових, так і любителів активного відпочинку. Фахівці компанії гарантують високу якість продукції та нададуть усі необхідні консультації у виборі оптимальних рішень. Зробіть свій вибір на користь надійного спорядження, щоб бути готовими до будь-яких викликів та забезпечити себе найкращими засобами захисту та комфорту.
 
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Амуниция
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz