Понедельник, 20.05.2024, 09:31
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Варильна поверхня у Львові
Варильна поверхня у Львові
DinaraДата: Вторник, 25.10.2022, 11:26 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Підкажіть, де у Львові можна купити гарну варильну поверхню. Хочу купити хорошу якість і за доступною ціною, порекомендуйте нормальний магазин, може, хто недавно собі таку техніку купував і зможе порекомендувати бренд і за розцінками, щоб не було завищено.
 
LejlaДата: Вторник, 25.10.2022, 11:29 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Ми замовляли собі через інтернет магазин, чоловік знайшов гарної якості в інтернеті і одразу оформили замовлення на покупку, була ціна акційна і потрібно було одразу брати, доки була в наявності. Подивіться по магазинах, зараз багато є гідних, та й треба дивитися так само яка потрібна електрична або газова.
 
DinaraДата: Вторник, 25.10.2022, 11:33 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
А чи не підкажіть у якому саме магазині ви брали свою варильну поверхню? Я теж подивлюся собі підходящу, мені потрібна електрична, газу в будинку немає взагалі. У мене стара плита, що вже ледве дихає, вирішили купити нову, але вже не плиту, а просто варильну поверхню. Залишилося тільки вибрати, яку брати.
 
LejlaДата: Вторник, 25.10.2022, 12:05 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: Offline
Взагалі можу вам підказати магазин, де свою брали і там є нормальний вибір різних варильних поверхонь у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/varochnye-poverhnosti/ . Вони мають на сайті як кілька варіантів різних брендів електричних варильних поверхонь, так і газових.
Ми теж собі взяли електричну варильну поверхню саме у цьому магазині, потрапили на акцію, непогано заощадили на ціні, тож замовили ще й електрочайник. Магазин цей відомий, працює вже давно і значиться на ринку лідером, серед інших. Вибрали собі за відповідними характеристиками, та й оформили кредит, умови у них дуже хороші, переплата мінімальна. Вже користуємося ось такою варильною поверхнею
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Варильна поверхня у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz