Среда, 24.04.2024, 04:06
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Чи потрібно брати боргову розписку з друга
Чи потрібно брати боргову розписку з друга
РеалисткаДата: Пятница, 02.12.2022, 16:08 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 38
Статус: Offline
Як ви думаєте, чи потрібно брати боргову розписку з хорошого друга? Поросив дати грошей у борг і досить велику суму, я ось думаю, як це правильно оформити? Що скажете?
 
DashaVilkinaДата: Пятница, 02.12.2022, 16:14 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Статус: Offline
Я вважаю, якщо це ваш найкращий друг, то не варто з нього брати розписку, оскільки це покаже, що ви йому не довіряєте. Якщо ви в ньому сумніваєтеся, то він вам не найкращий друг.
 
ИванПлюшкинДата: Пятница, 02.12.2022, 16:23 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 62
Статус: Offline
Грошей у борг потрібно давати рівно стільки, скільки вам буде не шкода віддати цій людині безоплатно, у разі чого. Якщо даєте більше, потрібно тоді оформляти все офіційно.
 
ЛикаДата: Пятница, 02.12.2022, 17:22 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Статус: Offline
Гроші, як кажуть, люблять рахунок та порядок. Тому не важливо кому ви дати в борг, але потрібно обов'язково брати з цієї людини боргову розписку, завірену в нотаріальній конторі. Як правильно написати таку розписку за всіма правилами та з усіма нюансами сам зразок розписки, ви можете переглянути на цьому сайті https://pozovna.in.ua/
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Чи потрібно брати боргову розписку з друга
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz