Четверг, 02.05.2024, 01:54
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Хотілося б навчитися робити успішні ставки на футбол у БК.
Хотілося б навчитися робити успішні ставки на футбол у БК.
harinosДата: Четверг, 18.04.2024, 09:59 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 8
Статус: Offline
Мені хотілося б навчитися робити успішні ставки на футбол у БК. Можете дати якісь поради щодо цього? А то зараз я йду тільки в мінус, що мене, само собою, не влаштовує.
 
zherosДата: Четверг, 18.04.2024, 10:08 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 4
Статус: Offline
Мені здається, що букмекер завжди в плюсі залишиться, як би Ви не старалися. Якби БК не мали стабільних високих прибутків, то вони просто не існували б.
 
utoladДата: Четверг, 18.04.2024, 10:23 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 5
Статус: Offline
Букмекер дійсно завжди в плюсі, але ж не всі гравці - в мінусі. Тільки ті, хто взагалі не слідкує за командами, на які ставлять. Як мінімум, потрібно відстежувати останні трансфери та деякі інші нюанси.
 
tarelkoДата: Четверг, 18.04.2024, 10:35 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 6
Статус: Offline
Згоден. Щоб зробити ставку на футбол справді успішно, потрібно стежити як за мотивацією команд, так і за їх становищем у турнірній таблиці. Напевно, Вам не завадить на дозвіллі прочитати цю статтю https://sport-booking.com.ua/stavki-na-futbol/ . У ній перелічені всі основні нюанси, на які потрібно звертати увагу.
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Хотілося б навчитися робити успішні ставки на футбол у БК.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz