Понедельник, 13.05.2024, 11:35
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Антена до телевізора
Антена до телевізора
TommyДата: Воскресенье, 26.09.2021, 12:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Статус: Offline
Привіт, є питання, потрібна антена до телевізора. Яку найкраще взяти я не знаю, у мене т2 тюнер, і часто сигналу немає, чув про антену з підсилювачем. Де можна її купити? Буду вдячний за допомогу.
 
TommyДата: Воскресенье, 26.09.2021, 14:18 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 54
Статус: Offline
допоможіть
 
AssuДата: Воскресенье, 26.09.2021, 14:19 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 105
Статус: Offline
Я десь два місяці тому купував антену до телевізора, і багато читав різної інформації в інтернеті. Так ось найбільше сподобалася антена т2 з підсілювачем https://www.agsat.com.ua/ua....vlennya і тут її замовив, антена до телевізора повинна бути як ніяк, щоб був хороший сигнал і все добре працювало. Зверніть увагу на цей інтернет-магазин.
 
NightДата: Воскресенье, 07.05.2023, 21:39 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 119
Статус: Offline
Як правильно вибрати телевізор? Я взагалі в них не знаюся.
Хотілося б щоб тв підключався до ноутбука або пк, щоб грати в ігри та дивитися відео на ютубі.
Які варіанти ви можете запропонувати?
 
burdaДата: Воскресенье, 07.05.2023, 21:41 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 158
Статус: Offline
Раджу вам купити телевізор https://expertonline.com.ua/tv-ta-vidobrazhennya/televizori.html у магазині Експерт. Перш за все, працівники магазину завжди готові допомогти вам вибрати телевізор, що підходить саме вам. Вони надають вичерпну інформацію про різні моделі та їх характеристики, щоб ви могли зробити вибір. Крім того, вони можуть допомогти вам з налаштуванням та дати поради щодо його експлуатації.
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Антена до телевізора
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz