Четверг, 28.03.2024, 15:51
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » МЕДИЦИНА : традиционная и не очень... » Медики советуют... ( не заниматься самолечением) » підкажіть
підкажіть
VasilisaДата: Понедельник, 28.11.2022, 22:40 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 158
Статус: Offline
Підкажіть кваліфікованого лікаря онколога. Звичайно не безкоштовно, але мова вже не йде про гроші. Зараннє дякую.
 
MisterNogaДата: Вторник, 29.11.2022, 21:49 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 101
Статус: Offline
Про гроші можна було не казати, безкоштовно зараз нічого не буває. Тільки в радянський час медицина була безкоштовна.
 
KatrysiaДата: Вторник, 29.11.2022, 22:39 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 182
Статус: Offline
Я розумію, що гроші мають велике значення, але порівняно зі здоров'ям це взагалі нічого. Коли у нас була безвихідна ситуація, нам порадили турецький медичний центр Анадолу Ми позичили кучу грошей, взяли кредит, бо приблизно знали, скільки стоїть лікування та перебування в світових клініках. А тут набагато дешевше, хочу обладнання, якого в багатьох центрах немає.
 
MaxSavchenkoДата: Четверг, 27.07.2023, 08:34 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Статус: Offline
Звичайно, безкоштовно наразі не лукує ніхто. Добре, коли в тебе є страхування та збитки потім покріють, а взагалі хворіти в даний час просто нереально дорого.
 
AlexSandalovДата: Четверг, 27.07.2023, 08:57 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Статус: Offline
На сайті https://sensavi.ua/uk, ви знайдете відділ онкохірургії з кваліфікованими лікарями онкологами. Цей відділ спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Лікарі використовують сучасні методи та технології, щоб забезпечити найвищу якість медичної допомоги. Зверніться до цього відділу, щоб отримати консультацію та призначення відповідного лікування. Вони зможуть надати вам кваліфіковану медичну допомогу в потрібній галузі.
 
AnfferonДата: Пятница, 25.08.2023, 19:21 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
А мені потрібна допомога в пошуку необхідних ліків...
 
RenataДата: Суббота, 26.08.2023, 22:20 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Статус: Offline
А що саме шукаєте? Я от також зараз дивлюсь, де купити ліки https://likie.ua/tradename/serrata , що мені потрібні. Через сервіс LikiЄ можна легко відслідкувати наявність будь-якого препарату та забронювати його. Ще й по ціні підібрати, де дешевше.
 
Форум » МЕДИЦИНА : традиционная и не очень... » Медики советуют... ( не заниматься самолечением) » підкажіть
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz