Четверг, 28.03.2024, 15:35
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ТАКОВА ЖИЗНЬ » Помним. Скорбим. » Мармуровий пам'ятник в Києві
Мармуровий пам'ятник в Києві
nick255Дата: Понедельник, 20.03.2023, 01:39 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Статус: Offline
Привіт всім! Ми з родиною вирішили бабусі на могилі встановити пам'ятник, хочемо саме мармуровий. Порадьте ритуальну службу в Києві, яка займається виготовленням таких пам'ятників.
 
ret333Дата: Понедельник, 20.03.2023, 01:42 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Статус: Offline
Я взагалі недавно міняв своїй бабусі та дідусю пам'ятники, ті що встановлювалися багато років тому, втратили свій зовнішній вигляд. Можу підказати ритуальну службу де замовляв пам'ятники, там дуже хороші спеціалісти.
 
nick255Дата: Понедельник, 20.03.2023, 01:45 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Статус: Offline
Хочеться пам'ятник саме сучасного дизайну, щоб був не схожий на інші. Підкажи, а ще краще залиш посилання на ритуальну службу, де ти замовляв пам'ятники. Хочемо з родиною ознайомитися з їх послугами та цінами.
 
ret333Дата: Понедельник, 20.03.2023, 01:50 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Статус: Offline
Тримай посилання на сайт ритуальної служби "ПП Прядко" https://www.prjadko.kiev.ua/ua/pamiatnyky/pamiatnyky-z-marmuru.html яка виготовляє красиві та якісні мармурові пам'ятники в Києві по лояльним цінам.

Є каталог з готовими дизайнами пам'ятників, а також спеціалісти готові виготовити повністю індивідуальний дизайн, будь-якої складності. На всі пам'ятники є гарантія 10 років, хоча я впевнений, що пам'ятник значно довше не буде втрачати свій вигляд та цілісність. Ціна на пам'ятник залежить від розміру та складності роботи, при його виготовлені.

 
Форум » ТАКОВА ЖИЗНЬ » Помним. Скорбим. » Мармуровий пам'ятник в Києві
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz