Вторник, 16.04.2024, 06:41
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Автоматизация бизнеса
Автоматизация бизнеса
maxxxiДата: Среда, 13.07.2022, 13:15 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 657
Статус: Offline
Всем советую заглянуть сюда система автоматизации салона красоты если нужен новый уровень генерации типовых отчетов, прогнозирование прибыли и закупок, складской учет - это только часть возможностей облачной онлайн кассы SKYservice POS! Здесь всегда очень много актуальных предложений по низким ценам! Рекомендую!
 
траливалиДата: Четверг, 25.05.2023, 23:47 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Статус: Offline
Реально наче все правильно і робимо, а от результат не дуже, ну от чому так?
 
добротаДата: Четверг, 25.05.2023, 23:49 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 103
Статус: Offline
А я можливо не відкрию нічого нового, но не можу промовчати і не сказати, що наш бізнес реально врятував маркетинговий аналіз кафе https://knaipa-service.pro/robymo/audyt від найкращих спеціалістів, котрі реально знають стільки всього, що інколи мені здається, що якби не вони, то ми б вже точно прогоріли, а так все під чітким контролем в нас.
 
NightДата: Среда, 27.12.2023, 18:49 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 114
Статус: Offline
Я думаю, що кожен хоче вдосконалити роботу. Я маю свій ресторан, що можете порадити?
 
burdaДата: Среда, 27.12.2023, 18:50 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 153
Статус: Offline
Програмне забезпечення FireMenu https://firemenu.net/uk/features стало нашим надійним партнером у вдосконаленні ресторанного бізнесу. Інтеграція POS терміналу, QR меню та екрану кухні дозволяє ефективно керувати процесами в нашому закладі. Бронювання столів та інші функції роблять обслуговування гостей ще зручнішим. Рекомендую всім ресторантам випробувати безкоштовний період, щоб переконатися у всіх перевагах цього програмного забезпечення.
 
OLSISDДата: Пятница, 29.12.2023, 15:11 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 85
Статус: Offline
Что очень хорошо.
 
Форум » НОВОСТИ : что? где? когда? » Свобода слова и печати » Автоматизация бизнеса
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz