Четверг, 02.05.2024, 10:32
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Обучение профессиям
Обучение профессиям
monroestahrДата: Четверг, 20.05.2021, 14:32 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Форумчане
Сообщений: 4125
Статус: Offline
Не знаете куда обращаться для обучения на тритментолога? Лично я могу смело рекомендовать специалистов из этой школы https://blessacademy.com.ua/course/1-tretmentolog_nul
 
ZaraДата: Пятница, 22.10.2021, 10:45 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Статус: Offline
Спасибо, а где можно пройти обучение по пожарке?
 
deenДата: Пятница, 22.10.2021, 10:48 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 255
Статус: Offline
Здравствуйте. Я тоже недавно искал учебный центр, чтобы пройти обучение по пожарной безопасности по невысоим ценам. Нашел учебно-производственный центр "Професійна безпека". Здесь можно пройти обучение по пожарной безопасности и получить удостоверение, могу посоветовать этот центр.
 
МалышокДата: Вторник, 28.11.2023, 00:03 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 162
Статус: Offline
Вас може зацікавити стаття про вакансії провідних казначеїв у відділенні державного казначейства м. Одеса У нещодавній статті, яка проливає світло на вакансії казначеїв у філії Державного казначейства Одеського університету імені Тараса Шевченка, автор орієнтується на виклики та потенційні наслідки цих відкритих посад. Твір вміло окреслює значення Wire Treasurers в управлінні фінансовими операціями та підкреслює важливість міцної команди для забезпечення безперебійного функціонування фіскальних операцій університету. Стаття містить стислий, але вичерпний огляд кваліфікацій і обов’язків, які очікуються від потенційних кандидатів, пропонуючи цінне розуміння унікальних вимог посади.
 
SakuraДата: Пятница, 01.03.2024, 11:59 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Статус: Offline
Все залежить від того ,яку професію ви бажаєте отримати. Якщо ви хочете здобути фах журналіста, то вам точно сподобається Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» . Там можно без проблем вивчитись на цю професію, там отримати диплом журналіста. Моя сестра зараз там навчається і їй все дуже подобається. Навчання проходить за планом.
 
Форум » ВСЁ, что не лезет в другие темы: » Разное. О том.О сём... » Обучение профессиям
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Общество инвалидов Харькова,© 2024Хостинг от uCoz